Ambassadeurs

Al vele jaren zijn er bedrijven die de KNAC een warm hart toedragen en autoliefhebbers enthousiasmeren om lid te worden van de KNAC. Deze bedrijven zijn:

KNAC Ambassadeurbedrijven
Bedrijfsnaam Adres Postcode Woonplaats Telefoonnummer Internet
Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971 AP Brummen 0575 56 40 55 www.gallery-aaldering.com
Burton Car Company Zweedsestraat 4 7202 CK Zutphen 0575 54 60 55 www.burtoncar.nl
Historic Motoring Noordereinde 355 1243 JZ s`Graveland 035 58 82 150 www.historicmotoring.com
Van Laar Classic Cars B.V. G. Stoutweg 5 4005 LE Tiel 0344 62 14 58 www.vanlaarclassiccars.nl
Jagpoint Montgomeryweg 41-A 3769 EG Soest 0346 35 02 10 www.jagpointsoesterberg.nl
Van der Kooi Sportscars

Meidoornkade 18

3992 AE Houten 030 410 04 90 www.lotuscars.nl
S+S Tuning Industriestraat 79 7482 EW Haaksbergen 053 57 22 517 www.senstuning.nl
SportsCar Centre bv Withuistraat 8 4845 CA Wagenberg 076 59 31 270 www.sportscarcentre.nl
ClassicJob De Vesting 24 7722 GA Dalfsen 0529 48 13 85 www.classic-job.nl
VSOC Madam Curiestraat 8 2171 TW Sassenheim 0252 21 89 80 www.vsoc.nl
Jurgen Schoenmakers Classic Cars Amelsestraat 32 5443 NA Oss 0412 45 52 25 www.jurgenschoenmakers.com
Le Patron
(Garage Van den Bergh)
Weverstr. 17a 4061 AP Ophemert 0344 651284 www.lepatron.nl
Autorestauratiebedrijf Lensink & Kolstee Lichtenvoordse-straatweg 90-94 7121 RE Aalten 0543 451663 www.lensink-kolstee.nl
Classicsworld Industrieweg 30 7949 AL Rogat 06-53757413 www.classicsworld.nl
Geert Jan Peters Klassieke Automobielen Eckertstraat 18 8263 CB Kampen 038 33 13 059 www.geertjanpeters.nl

 

KNAC Ambassadeurs Classicargarage:
Bedrijfsnaam Adres Postcode Woonplaats Telefoonnummer Internet
Altena Classic & Rally Service De Vaart 23 7784 DK Gramsbergen 0524 56 11 22 www.altenaclassicservice.nl
Smiths Veglia Woudenbergseweg 19-C11 3707 HW Zeist 0343 49 30 31 www.smithsveglia.nl
Lex Classics B.V. Reigerbosweg 6a 5144 MA Waalwijk 0416 34 24 74 www.lexclassics.nl
Classic Cars Friesland Sudkant 1 8495 KL Oldeboorn 0566 63 12 76 www.classiccarsfriesland.com
Imparts Bonnetstraat 33 6718 XN Ede 026 44 29 937 www.imparts.nl

De Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) – dé club voor liefhebbers van nieuwe auto’s, klassiekers, oldtimers, youngtimers, autonieuws, rijden en reizen – biedt zijn leden ook verzekeringen, pechhulp, youngtimer verzekering, oldtimer verzekering en auto advies. Lid worden?




Pechhulp

KNAC Pechhulp

KNAC Pechhulp

  • Hulp langs de weg
  • Vervangend vervoer
  • Transport van de auto


KNAC Mastercard Gold

De KNAC Mastercard Gold

De KNAC Mastercard Gold

  • Makkelijk betalen bij tolpoortjes
  • Aankopen 180 dagen verzekerd
  • Voor slechts 20 euro p/j


KNAC Lidmaatschappen

KNAC lidmaatschappen

Lidmaatschap met pechhulp:

  • In binnen- of buitenland
  • Basis of uitgebreide dekking
  • Met nog diverse opties….
Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club