Automusea

Friesland
Eerste Nederlandse Opel Museum: www.opelmuseum.nl
Galleria Style & Auto: www.style-e-auto.com

Gelderland
A-Ford Museum: www.tullekensmolen.com/contact.html

Groningen
Oldtimermuseum De Ronkel: Het museum heeft geen website.
Voor meer informatie, bel: (0595) 48 10 11

Noord-Brabant
DAF Museum: www.dafmuseum.nl
De Wolfsburch: www.wolfsburcht.com

Noord-Holland
Automuseum Schagen: www.automuseumschagen.nl
Auto- en Vervoersmuseum Histo-Mobil: www.histomobil.nl

Zuid-Holland
Den Hartogh Ford Museum: www.fordmuseum.nl
Louwman Museum:  www.louwmanmuseum.nl/
Oldtimermuseum de Rijke: www.derijke.com/oldtimermuseum
Mercedes (Carel Wüst Museum): www.carelwustmuseum.nl/home/

Utrecht
Volvo Museum Loosdrecht: www.volvomuseum.nl
Austin Healey Museum: www.healeymuseum.nl

De Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club (KNAC) – dé club voor liefhebbers van nieuwe auto’s, klassiekers, oldtimers, youngtimers, autonieuws, rijden en reizen – biedt zijn leden ook verzekeringen, pechhulp, youngtimer verzekering, oldtimer verzekering en auto advies. Lid worden?




Pechhulp

KNAC Pechhulp

KNAC Pechhulp

  • Hulp langs de weg
  • Vervangend vervoer
  • Transport van de auto


KNAC Mastercard Gold

De KNAC Mastercard Gold

De KNAC Mastercard Gold

  • Makkelijk betalen bij tolpoortjes
  • Aankopen 180 dagen verzekerd
  • Voor slechts 20 euro p/j


KNAC Lidmaatschappen

KNAC lidmaatschappen

Lidmaatschap met pechhulp:

  • In binnen- of buitenland
  • Basis of uitgebreide dekking
  • Met nog diverse opties….
Koninklijke Nederlandsche Automobiel Club