Automusea in Nederland

Friesland
Eerste Nederlandse Opel Museum: www.opelmuseum.nl
Galleria Style & Auto: www.style-e-auto.com

Gelderland
A-Ford Museum: ford-museum.nl

Groningen
Oldtimermuseum De Ronkel: Het museum heeft geen website.
Voor meer informatie, bel: (0595) 48 10 11

Noord-Brabant
DAF Museum: www.dafmuseum.nl
De Wolfsburcht: www.wolfsburcht.com
Automuseum Doornhoek: www.autosalondoornhoek.nl

Noord-Holland
Automuseum Schagen: www.automuseumschagen.nl
Auto- en Vervoersmuseum Histo-Mobil: www.histomobil.nl

Zuid-Holland
Den Hartogh Ford Museum: www.fordmuseum.nl
Louwman Museum:  www.louwmanmuseum.nl/
Mercedes (Carel Wüst Museum): carelwustmuseum.nl

Utrecht
Volvo Museum Loosdrecht: www.volvomuseum.nl
Austin Healey Museum: www.healeymuseum.nl