Bezoekers

324649
Bezoekers vandaag : 609
Gisteren : 503

Belgische antiekhandelaar vindt Jaguar uit 1964 in garageput

In Kessel-Lo bij Leuven heeft een antiekhandelaar een bijzondere vondst gedaan. Tijdens het leeghalen van een oud huis trof hij onder de vloer van de garage een verborgen put aan, waarin een Jaguar S-Type 3.8 uit 1964 stond.

De ontdekking gebeurde in het pand van de vroegere frituur Oomske. De garage was volledig volgestouwd, maar bij het opruimen kwam een onderhoudsput aan het licht. Zulke putten werden vroeger vaak gebruikt om auto’s te onderhouden, maar dat er nog een voertuig in stond, bleek onverwacht.

Restauratie

De oldtimer verkeert in slechte staat, maar de betreffende antiekhandelaar wil hem laten restaureren. Een Jaguar uit die periode heeft in huidige conditie een waarde van circa 15.000 tot 20.000 euro. Na een volledige restauratie met originele motor kan dat bedrag oplopen tot zo’n 60.000 euro. Voor de antiekhandelaar is de vondst echter vooral van bijzondere betekenis vanwege de zeldzaamheid en de historische waarde.

Beeldcredits: www.vrt.be

Misschien leuk om te lezen:

Wijziging statuten

In verband met de voorgenomen uitbreiding van het bestuur met dhr. B(as) van Werven moet het bestuur de statuten wijzigen….

Word lid van de KNAC!

Het lidmaatschap van de KNAC – de oudste automobilistenclub van Nederland – geeft u tal van voordelen. 

Winkelwagen 0

Zoeken in knac.nl

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors