Bezoekers

518745
Bezoekers vandaag : 337
Gisteren : 631

Spyker keert terug met 800 pk sterke C8 Preliator XXV

Spyker maakt een comeback. Het Nederlandse sportwagenmerk presenteerde in Californië de C8 Preliator XXV, een exclusieve sportwagen die met de hand en volledig naar wens van de klant wordt gebouwd.

De opvolger van de in 2016 gepresenteerde Preliator krijgt een 800 pk sterke V8 en haalt volgens Spyker een topsnelheid van meer dan 349 km/u. Er worden slechts 25 exemplaren gebouwd, waarvan er inmiddels 19 zijn verkocht.

Spyker werd in 2000 door ondernemer Victor Muller nieuw leven ingeblazen, maar ging in 2021 failliet. In juni werd een nieuwe doorstart aangekondigd, met Oekraïense ondernemer Volodymyr Nosov als mede-eigenaar. Na de C8 Preliator XXV wil Spyker een SUV introduceren en opnieuw actief worden in de autosport.

Misschien leuk om te lezen:

Word lid van de KNAC!

Het lidmaatschap van de KNAC – de oudste automobilistenclub van Nederland – geeft u tal van voordelen. 

Winkelwagen 0

Zoeken in knac.nl

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors