Bezoekers

516284
Bezoekers vandaag : 376
Gisteren : 676

21 november: Cars & Coffee bij het Rolls-Royce & Bentley Museum

Liefhebbers van bijzondere auto’s kunnen op 21 november hun hart ophalen tijdens een nieuwe editie van Cars & Coffee. Dit keer is het First National Rolls-Royce and Bentley Museum in Arnhem het decor van de bijeenkomst.

In het museum is onder meer de bijzondere Hooper Collection te bewonderen. Deze collectie is een eerbetoon aan het vakmanschap van Hooper International, een carrosseriebouwer die naam maakte met exclusieve en luxueuze carrosserieën. Van elegante cabriolets tot imposante limousines: ieder model laat zien hoe ver carrosseriebouw en maatwerk ooit konden gaan. De collectie is eigendom van KNAC-lid Toni Bienemann.

Bienemann beschikt over een indrukwekkende verzameling van zo’n 250 auto’s. Daarvan zijn er tijdens Cars & Coffee ongeveer 35 in het museum te zien. In de omliggende hallen en werkplaats staan nog eens circa 60 auto’s. Bezoekers krijgen daarmee een uniek kijkje in een collectie van in totaal zo’n honderd bijzondere automobielen.

De ochtend begint om 10.00 uur met een ontvangst, waarna van 10.30 tot 11.30 uur een rondleiding door het museum volgt. Rond 12.00 uur wordt het programma afgesloten.

Kosten

De toegang bedraagt voor KNAC-leden € 12,50, inclusief koffie of thee met koek. Niet-leden betalen € 20. Er is plaats voor maximaal 100 deelnemers. Adres: Van Oldenbarneveldtstraat 85a in Arnhem.

Programma

10.00-10.30 uur: ontvangst
10.30-11.30 uur: rondleiding
12.00 uur: einde programma

Aanmelden kan via de KNAC-webshop

Beeldcredits: hooperinternational.com

Misschien leuk om te lezen:

Word lid van de KNAC!

Het lidmaatschap van de KNAC – de oudste automobilistenclub van Nederland – geeft u tal van voordelen. 

Winkelwagen 0

Zoeken in knac.nl

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors