Honda stopte al met zijn elektrische 0-serie en nu zet het Japanse merk opnieuw een streep door een EV-project. Samen met Sony stapt het merk uit Afeela.
‘Elektrisch rijden heeft de toekomst’ wordt geroepen, al blijft het tempo van elektrificatie toch wat achter. Dat maakt autofabrikanten kritisch op hun EV-investeringen. Zo zette Honda eerder deze maand al een streep door een serie EV’s speciaal gebouwd voor de Amerikaanse markt. De aangekondigde 0 SUV, Honda 0 Saloon en Acura RSX komen er dus niet.
Honda-technologie
Nu blijkt dat Honda ook Afeela 1 niet gaat produceren. Die elektrische sedan – het gevolg van een samenwerking met Sony – zou dit jaar nog in Californië op de markt moeten komen. Sterker nog, de eerste aanbetalingen door consumenten zijn gedaan. Ook een tweede Afeela-model – een elektrische SUV – komt er niet. Nu de 0-serie is geschrapt, kunnen Honda en Sony immers voor hun Afeela-reeks geen gebruik meer maken van de Honda-technologie.





Bezoekers vandaag : 374
Gisteren : 582



